Ayak Mantarı Tedavisi

Ayak Mantarı Nasıl Görünür

Ayak Mantarı Nedir ?

Ayak Mantarı Nasıl Teşhis Edilir

Ayak Mantarı Bulaşıcı mıdır ?

Ayak Mantarı Korunma YollarıAyak Mantarı Çözümü


Ayak Mantarı Çözümü

Ben ayak mantarı değil ayak terlemesinden şikayetçiydim.Sanırım bir sonraki adımda mantar olabilir terden bilgim yok.Daha önce yurtdışında duyduğum Türkiyeye geldi gelecek denilen Dermasilk çamaşırların çorabını kullanıyorum ayak terlemelerim sona erdi mantara karşıda korunmuş oluyorum diye düşünüyorum.

Ekin, 23.07.2013 Tarihinde Yazdı

Cevap Ekleyin
İsminiz :
Cevabınız :
E Posta Adresi : (Sitede Yayınlanmaz)
İnsanmısınız ? :
Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
Gönderin :

3 Cevap Yazıldı "Ayak Mantarı Çözümü"

ercan
07.02.2014
kekik yağı bütün aktarlarda bulunur

ercan
06.02.2014
ayak parmak arasında mantar oluştu bir hafta sürede tedavioldum ve mantardan eser kalmadı nasılmı kekik yağı sayesinde ,bir hafta sabah akşam parmak aralarına sürülerek.birazcık yakacak bunada katlanacaz.hadi geçmiş olsun...

can
26.07.2013
ayamın üstü çok kaşınıyor napcamı bilmiyorum
#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası | RSS Kaynağı | Yardım Forumları

Ayak Mantarı, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Ekim - 2014